Farmasi Blog

At Kestanesi Masaj Jeli

At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi Dr. C. Tuna at kestanesi masaj jeli genellikle ağrı kesici jel olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında bir çok sıkıntınızda da bu kremi kullanabilirsiniz. Bu krem bize iki çeşit olarak sunulmuştur. Bunlar normal at kestanesi masaj jeli ve iki kat etkili masaj jelidir. Eğer yoğun bir ağrı yaşıyorsanız (Romatizmal hastalıklar gibi) iki kat etkilisini kullanabilirsiniz.

Ağrılarda Kullanımı

Ağrıyan bölgenize yedirebileceğiniz kadar Farmasi Dr. C. Tuna at kestanesi masaj jelini sıkın. Daha sonra krem sürdüğünüz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak kremi tamamen yedirin. Sürdükten hemen sonra krem sürülen bölgede yanma hissi başlayacaktır. Yaklaşık 10 dakika sonra da o bölgedeki ağrı azalacak ve rahatlama yaşayacaksınız.

Romatizma gibi kronik bir ağrınız yoksa 500ML’lik kutusunu alıp kullanabilirsiniz. Eğer romatizma gibi kronik rahatsızlıklarınız var ve devamlı ağrı çekiyorsanız iki kat etkili at kestanesi masaj jelini kullanabilirsiniz. Romatizmal ağrılarda düzenli kullanımda 3 ila 6 ayda rahatlama hissi kalıcı hale gelebilir.

Bağ ağrıları için bir damla at kestanesi masaj jelini şakaklarınıza dairesel hareketlerle masaj yaparak sürebilirsiniz. Dakikalar sonra rahatlama hissini yaşayacaksınız.

Varis İçin Kullanımı

At kestanesi masaj jeli varis gibi bir çok damar hastalıklarına da faydalıdır. Varisleriniz için kullanacaksanız faydasını görmek için günlük ve düzenli bir şekilde kullanmanız çok önemlidir. Düzenli kullanımlarda 3 ila 6 ayda faydasını açık bir şekilde görebilirsiniz.

Öksürük İçin Kullanımı

Çok yoğun öksürük yaşadığım bir gece iki kat etkili at kestanesi masaj jelini Farmasi masaj eldiveni ile göğsüme masaj yaparak sürdüm. Daha sonra ısıttığım havluyu göğsüme koydum ve üstümü kapattım. Ben etkisini anında gördüm. Öksürük bir anda kesildi. Sizler de öksürük problemi yaşarken bu şekilde ürünü kullanabilirsiniz.

Dış Hemoroid İçin Kullanımı

At kestanesi masaj jelinin en çok iyi geldiği sorunlardan biri de dış hemoroidtir. Etrafınızda bu sorunu yaşayan birileri varsa veya siz bu problemi yaşıyorsanız bu kremi kullanmanızı öneririz.

Üyelik Formu

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.