Farmasi Blog

Bağ Ağrısı ve Migren için Masaj Kremi

06.03.2019
2.686
Bağ Ağrısı ve Migren için Masaj Kremi

Farmasi’nin yeni ürünü Dr. C. Tuna Masaj Kremi ile bizlere gürgen ahşap kutusu içinde geldi. Son derece güzel bir kutuya sahip olan bu ürün hem kolay taşınabilir olması avantajlı hem de etkisiyle bizi çok etkiledi.

Bu ürün bizlere ağrılara, özellikle de migrene iyi geldiği söylendi. Biz de bu ürünü söylendiği gibi kullanarak denemek istedik.

Bağ ağrısı ve migren için 3 aşamalı olarak kullanımı öneriliyor. Bizde bu uygulamayı önerildiği gibi yaptık. Yani; ürünü burun bölgemizin hemen üstünden bastırarak hilal şeklinde bir kere sağ şakağa doğru, yine aynı yerden bir kere sol şakağa doğru ve son olarak alnımızın tam ortasını düz çizecek şekilde düz bir şekilde ürünü bastırarak sürdük. Kristalize edilmiş krem sürerken bize hiç zorluk çıkartmadı. Ürün sürülen bölgelerde yağ gibi kaydı.

Ürün kullanıldıktan sonra sürülen bölgede aşırı yanma hissi başladı. 2 dakika gibi bir sürede ise etkisini göstermeye başladı. Gerçekten de denildiği gibi ağrıyı azalttı ve mükemmel bir rahatlama sağladı. Tek kötü yanı içerdiği mentol gözlerimizi yaşarttı. O yüzden sürerken göze yaklaştırmamakta fayda var. Artık ağrı kesici hap yutmak yerine bu ürünü süreceğiz. Bu vücudumuz için de iyi bir şey.

Bu ürünü ağrı olan veya rahatlatmak istediğimiz her bölgeye kolaylıkla uygulayabiliriz. Ürün mentollü olduğu için direk göz temasından kaçınmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yasemin dedi ki:

    Gebelikte kullanılabilir mi

    1. admin dedi ki:

      Evet kullanabilirsiniz.