Farmasi Blog

Çok Amaçlı Pişirici Ve Fritözlerde Oluşan Yağ Kalıntılarından Kurtulma

Çok Amaçlı Pişirici Ve Fritözlerde Oluşan Yağ Kalıntılarından Kurtulma

Bu yazımızda kullanımından kaynaklı olarak yağ kalıntılarına maruz kalan çok amaçlı pişiricideki yağlardan kurtulacağız. Bu uygulamada ise kullanacağımız ürün ise Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Sökücü.

Öncelikle uygulanacak bölgeye Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Sökücüyü 20-30 santimetre uzaktan 5-6 fıs olarak sıktı. Spreyin önünde bulunan emniyet kilidinde Spray yazısı olan yer yukarıda ise ürünü dağıtarak geniş bir alana püskürtür. Stream yazısı olan yer yukarıda ise ürünün düz bir şekilde sıkılmasını sağlar. Biz geniş yüzeye sıkacağımız için Spray yukarıda olacak şekilde kullandık.

Spreyimizi sıktıktan sonra ürünün etkisini göstermesi için 3 dakika bekledik. 3 dakika sonra nemli Farmasi mikrofiber genel temizlik beziyle temizleyeme başladık. Farmasi Mr. Wipes Yağ & Kir Sökücü yağ kalıntısını bizi hiç zorlamadan çıkarttı. İşlemden sonra üst kapağı bol su ile duruladık ve temizliğimizi sonlandırdık.

Bu ürünün kalitesini ve uygulamadaki kolaylığını çok beğendik. Sizler de bu ürünün kullanımı bu şekilde uygulayabilirsiniz. Farmasi Mr Wipes ürünleri insana ve doğaya zararlı olan ağır kimyasallar bulundurmadığı için size çok zarar verebilecek ürünlerden değildir. Ama yine de temizlik yaparken eldiven takmalı ve ürünle göz temasından kesinlikle kaçınmalısınız.

Üyelik Formu

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.