Farmasi Blog

Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjan

Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjan

Farmasi çok amaçlı deterjan ile inatçı lekeleri çıkarmak artık çok daha kolay. Halılarda bulunan lekeler, kapılarda bulunan el lekeleri, sobadan oluşan karartılar, çocuklarımızın kapılara veya duvarlara yaptığı resimler ve karalamaları gibi bir çok sorunun çözümü Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjanda.

Bu yazımızda birkaç deneme yapacağız. Halımızın üzerine sıçramış olan yoğun nar suyu lekesinin üzerine bir miktar Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjan döktükten sonra sonra Farmasi mikrofiber genel temizlik bezi ile ovalayarak saniyeler içinde bu lekeden kurtulduk.

İkinci denememizde ise kapımızda silinmeyen boya kalıntıları var. Bu leke için Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjanını bir kapak Farmasi mikrofiber genel temizlik bezine döktük. Daha sonra ovalayarak bezle yüzeysel temizleme yaptık. Saniyeler içinde lekeden eser kalmadı.

Ayrıca Farmasi çok amaçlı deterjan ile çamaşırlarınızı ve hatta bulaşıklarınızı bile gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.

Sonuç olarak bu yazımızda Farmasi Mr. Wipes Çok Amaçlı Deterjan ile hem lekelerden kurtulduk hem de sağlıklı bir temizlik yapmış olduk. Çok amaçlı deterjan neden Farmasi’nin en sevilen ve en çok tüketilen ürünlerinden biri olduğunu bize ispatladı.

Sizlerinde bu tür denemeleriniz varsa bize yaptığınız işlemleri anlatarak fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Üyelik Formu

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.