Farmasi Blog

Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücü

Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücü

Farmasi Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücü ile yoğun pas veya kireç tutmuş eşyalarınızı temizlemek için mükemmel bir üründür. Bu yazımızda sizlere bir deneme ile Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücünün kullanımını ve etkisini göstereceğiz.

Elimizdeli yoğun kireç tutmuş olan kettle’ın kireç tutmuş rezidansına yeterli gördüğümüz kadarı ile direk üstüne gelecek şekilde Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücü döktük. Döküldükten sonra kireçler çözülmeye başladı ve cızırtı sesleri gelmeye başladı. Kireçli olan diğer bölümlere de ürünün temas etmesi için hafifçe dip tarafını çalkaladık. Biraz kendi haline bıraktıktan sonra cızırtı sesleri azaldı ve bitti. Daha sonra paslı olan rezidansın üstünü üç parmak geçecek şekilde su doldurduk ve kattle’ı çalıştırdık.

Su kaynadıktan sonra kattle’ı boşalttık ve bol su ile iyice temizledik. Rezidans tamamen kireçten arındı.

Sizlerde böyle kireç ve pas sorunlarınız için Farmasi Mr. Wipes Pas & Kireç Sökücü ürününü deneyebilir ve sonuçlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ürünün Kullanma Talimatı:

Uygulama sırasında eldiven kullanınız. Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, şişe, bardak, sürahi vs.) ürünün bir kısmı direkt dökülür. Az yoğun kireç birikimlerinde 1 litre suya 50-100 gr eklenir. Cızırdama sesi kesilince bol su ile durulanır. Bulaşık makinalarında ise su 50-60 °C ye kadar ısıtılır. 100-150 gr kadar ürün eklenir. 20-30 dk çalıştırılır ve durulanır. Lavabo, fayans ve küvetteki inatçı sarı zor lekeler ve badana lekeleri üzerinde 1 litreye 100 gr eklenerek uygulanabilir. 1-2 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinir. Çok kirli yüzeylerde miktar arttırılarak işlem tekrarlanabilir. Ahşap, mermer ve emaye yüzeylerde kullanmayınız.

Ürün Kodu: 9700525
Gramaj: 1000ml

Üyelik Formu

Formu doldurun ve hemen size ulaşarak bilgi verelim

Adınız (gerekli)

Telefon (Gerekli)

Şehir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.